۱۰ مهر ۱۳۹۵ , ساعت ۲۲:۰۴
3113

تست و بررسی نیسان Juke 2016 در گیلان

 

 

نیسان  Juke از مدل ۲۰۱۵ در قسمت جلو پنجره، چراغ‌ها و عقب خودرو دستخوش تغییراتی شده است. تجهیزات استاندارد نیز اضافه شده‌اند و سیستم تفریحات و سرگرمی نیز به روز شده است. از مدل ۲۰۱۵ برنامه شخصی‌سازی رنگ  نیز ارائه شده است. این برنامه به خریداران اجازه میدهد رنگ بدنه، رینگ، آینه‌های جانبی، دستگیره درب، رکاب و بادشکن عقب را به سلیقه خودشان انتخاب کنند. در مدل های توربو Juke از سیستم تعلیق اسپرت و سیستم چهار چرخ محرک نیز به صورت سفارشی بهره می برد. از طرفی، فضای سرنشیتان عقب و فضای بار محدود و فشرده است با فضای کراس اوورهای رقیب قابل مقایسه نیست. اگر فضای کابین برایتان اهمیت زیادی دارد باید به فکر یک هاچ‌بک یا کراس اوور دیگر مانند مزدا ۳ یا سوبارو XV Crosstrek باشید. کیا سول از مدل ۲۰۱۵ نیز شخصیت خاصی دارد و همچون Juke کاربردی به نظر می‌رسد ولی به سیستم چهار چرخ متحرک مجهز نیست. با همه این حرف‌ها، اگر به دنبال یک هاچ‌بک یا کراس اوو جمع و جور می‌گردید، همچنان نیسان Juke با ویژگی‌های اسپرتش توصیه می‌شود.

 

طراحی بدنه  و امکانات رفاهی :

نیسان Juke در پنج تیپ به بازار عرضه می‌شود که عبارتند از:

تیپ پایه S ، تیپ  SV، تیپ SL ، تیپ Nismo و تیپ Nismo RS

 

 تجهیزات استاندارد تیپ پایه S عبارتند از:

 رینگ‌های ۱۷ اینچی، دوربین دید عقب، تهویه مطبوع، دسترسی و استارت بدون کلید، لوازم تمام برقی، کروز کنترل، غربیلک فرمان با قابلیت خم شدن به بالا و پایین، روکش پارچه‌ای، صندلی راننده با قابلیت تنظیم ارتفاع، صندلی‌های تاشوی عقب به نسبت ۴۰/۶۰، کامپیوتر سفری، سیستم صوتی مجهز به سی‌دی خوان  و شش بلندگو، اتصال سیستم صوتی و تلفن همراه از طریق بلوتوث، درگاه USB/iPod و امکان تایپ پیامک بدون استفاده از دست و از طریق صدا.

 تجهیزات تیپ SV عبارتند از:

 سانروف، شیشه عقب دودی، کنترل آب و هوای اتوماتیک، روکش اعلا، روکش چرمی غربیلک فرمان، رادیوی ماهواره‌ای، سیستم I-Con که به راننده این امکان را می‌دهد میزان واکنش گاز، فرمان و گیربکس را به صورت شخصی تنظیم کند.

اگر پکیج Tech را خریداری کنید این تجهیزات در اختیارتان قرار می‌گیرند:

 GPS به همراه نمایشگر لمسی ۵٫۸ اینچی، اپلیکیشن Nissan Connect ویژه تلفن‌های هوشمند، دوربین با دید ۳۶۰ درجه و سیستم صوتی Rockford Fosgate به همراه ساب‌ووفر.

تیپ SL همه تجهیزات فوق را دارد و این موارد را نیز به آن‌ها اضافه می‌کند:

 چراغ‌های اتوماتیک، چراغ‌های مه‌شکن و روکش چرمی.

 تیپ Nismo نیز همه تجهزات فوق را دارد و این موارد را به آن‌ها اضافه می‌کند:

 سیستم تعلیق قرص و محکم‌تر، رینگ‌های ۱۸ اینچی، تایرهای تابستانی، دیفرانسیل ضد لغزش، تزیینات خاص روی بدنه و کابین داخلی، صندلی‌های اسپرت جلو و روکش چرم و جیر غربیلک فرمان.

 تجهیزات تیپ Nismo RS عبارتند از:

 موتور قوی‌تر، دیسک ترمزهای بزرگتر، سیستم تعلیق و فرمانی تهاجمی‌تر، صندلی‌های اسپرت Recaro در جلو به همراه روکش چرم و جیر و تزیناتی از جنس فیبرکربن بر روی داشبورد.

 این تجهیزات نیز به صورت تکی قابل خریداری هستند: رینگ‌هایی با اندازههای مختلف، تکیه‌گاه دست وسط صندلی‌های جلو، نورپردازی روی رکاب و برنامه شخصی‌سازی رنگ  که اجازه می‌دهد خریدار به سلیقه خودش رنگ بدنه، رینگ‌ها، آینه‌های جانبی، دستگیره‌های درب، رکاب‌ها و بادشکن عقب را با یکدیگر هماهنگ کند.

قدرت و عملکرد موتور:

نیروی پیشران نیسان Juke را یک موتور چهار سیلندر ۱٫۶ لیتری با ۴ نوع بازدهی متفاوت تأمین می‌کند که عبارتند از :

در حالت پایه ۱۱۷ اسب بخار و ۱۵۸ نیوتن گشتاور با صفر تا صد ۱۱ ثانیه

در مدل توربو ۱۹۰ اسب‌بخار و ۲۴۰ نیوتن‌ گشتاور با صفر تا صد ۹ ثانیه

در مدل Nismo 200 اسب بخار و ۲۵۰ نیوتن گشتاور با صفر تا صد ۸٫۲ ثانیه

در مدل Nismo RS 218 اسب‌بخار و ۲۸۰ نیوتن گشتاور با صفر تا صد ۷ ثانیه

 تیپ‌های S و SL به صورت استاندارد به گیربکس متغیر پیوسته (CVT) مجهز هستند ولی در تیپ‌های SV، Nismo و Nismo RS  امکان انتخاب گیربکس شش سرعته دستی یا گیربکس CVT وجود دارد. دیفرانسیل استاندارد، دیفرانسیل جلو است ولی تیپ‌های مجهز به گیربکس CVT اکسترونیک می‌توانند به سیستم چهار چرخ متحرک نیز مجهز بشوند. در تست سرعت، نیسان  Juke توربو مجهز به گیربکس CVT اکسترونیک و دیفرانسیل جلو می تواند ظرف ۷ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر دست پیدا کند که برای این کلاس از خودروها زمان بسیار عالی است. تیپ‌های مجهز به چهار چرخ متحرک نیز به همین اندازه پر شتاب هستند. میزان مصرف مدل توربو با دیفرانسیل جلو و گیربکس CVT، در سیکل ترکیبی ۹٫۱۲ لیتر (۹٫۷۸ لیتر در شهر و ۸٫۵۵ لیتر در بزرگراه) و با سیستم چهار چرخ متحرک ۹٫۷۸ لیتر (۱۰٫۵۳ لیتر در شهر و ۸٫۸۳ لیتر در بزرگراه) برآورد شده است.

ایمنی :

تجهیزات ایمنی نیسان Juke عبارتند از: ترمز ضدقفل، کنترل پایداری، دوربین دید عقب، پشت سری‌های برقی برای صندلی‌های جلو، کیسه هوای صندلی‌های جلو و کیسه هوای پرده‌ای. در تست سرعت، نیسان Juke پس از ترمزگیری، مسافتی معادل ۳۷٫۴۹ متر را پیمود، سپس متوقف شد که برای یک خودرو جمع و جور مسافتی عادی محسوب می‌شود. موسسه ایمنی بزرگراه‌ها در زمینه عدم آسیب دیدگی از جلو، مقاومت طرفین و مقاومت سقف، به این خودرو بالاترین رتبه ممکن، یعنی رتبه "خوب" را داده است. طراحی صندلی‌ها و پشت سری‌ها هنگام وارد شدن ضربه از پشت نیز موفق به کسب رتبه "خوب" شده‌اند.

طراحی داخلی و امکانات خاص :

طراحی داخلی نیسان Juke نیز مانند طراحی بدنه آن جسورانه است. سطوح منحنی و همرنگ بدنه زیادی به چشم می‌خورند و تزییناتی به رنگ بدنه نیز فضای شاد کابین را تشدید می‌کنند. سطوحی که از پلاستیک فشرده ساخته شده‌اند نیز به وفور به چشم می‌خورند. از طرفی، دکمه‌های کنترلی بزرگ هستند و استفاده از آن‌ها آسان است، محفظه‌های زیادی نیز برای قرار دادن اسباب و اثاثیه به چشم می‌خورند.

صندلی‌های جلو راحت هستند، بالشتک‌های جانبی نیز کمک می‌کنند هنگامی که تهاجمی رانندگی می‌کنید، خوب از کمر سرنشینان حمایت می‌کنند. با این حال، فرمان تلسکوپی نیست و فقط به بالا و پایین خم می‌شود و همین امر باعث می‌شود بعضی راننده‌ها پشت فرمان احساس راحتی نکنند. فضای سر برای صندلی‌های عقب کم است و باعث می‌شود بیشتر برای افراد قد کوتاه و یا خردسالان مناسب باشند. فضای بار پشت صندلی‌های عقب ۲۵۰ لیتر است. گفتنی است فضای بار خودروهای هاچ‌بکی نظیر مزدا ۳، فولکس واگن گلف یا حتی کیا سول، به مراتب بیشتر از این مقدار است.

 

تجربه رانندگی :

با قرار گرفتن در پشت فرمان Juke اولین موردی که کاملا به چشم می آید تسلط کامل راننده بر تمام زوایای خودرو می باشد بطوریکه هیچ نقطه کوری در این خودرو دیده نمی شود دسترسی به تمام ادوات به آسانی صورت می گیرد و تغییر وضعیت ۳ حالته رانندگی هم در حین حرکت بدون کوچکترین زحمتی انجام می شود سکوت کابین ایده ال است و خبری از شلوغی شهر در ارامش کابین نیست و واکنش پدال گاز در حالت نرمال بصورت ایده ال و درحالت اسپرت کمی تیزتر و بطور آنی صورت می گیرد با توجه به اینکه گیربکس CVT  نیسان Juke به دو صورت معمولی و اکسترونیک در بازار می باشد مدلی که در اختیار ما قرار داشت از نوع معمولی بوده و بطور پیوسته و مدام بدون هیچ ضربه ایی شتاب می گیرد و در مدل اکسترونیک هم در هنگام تعویض دنده ها ضربه ایی مشاهده نمی شود و انتظاری بیش از این هم از یک برند ژاپنی نمی رود که همه چیز از لحاظ فنی بی عیب و نقص باشد.

فرمان پذیری خودرو ایده ال است بطوریکه پارک کردن Juke مثل آب خوردن صورت می گیرد و میزان چسبندگی به آسفالت از طریق فرمان کاملا حس می شود و اصلا حس خنثی ایی ندارد بطوریکه شما در هر لحظه بهترین بازخورد وضعیت چسبندگی را از جاده در سرعت های بالا در یافت می کنید.

در سرپیچ ها هم صندلی ها کاملا شما را در بر می گیرند بطوریکه با سرعت ۸۰ تا به راحتی می توانید انحنای یک میدان را رد کنید وضعیت سیستم تعلیق هم با توجه به آسفالت بی کیفیت و چاله های بی شمار و دست انداز های بیش از حد و سرعت گیر های غیر اصولی کلان شهر رشت که همه ما متاسفانه به آن عادت کردیم مناسب است و ضربات به خوبی جذب می شود .

فضای پای جلو تا قد ۱٫۸۵ و در عقب هم تا قد ۱٫۸۰ راحت می باشد و نکته جالب اینکه در عقب خودرو فقط ۲ نفر بزرگسال و یک کودک جا می شوند در صورت قرارگیری ۳ نفر بزرگسال نبود فضا ازار دهنده می باشد به عبارت دیگر نیسان Juke نهایت به درد یک خانواده ۴ نفره با یک کودک می خورد و مورد دیگر اینکه از سرعت ۸۰ به بالا با اندکی پایین آمدن پنجره ها صدای وزش باد به داخل کابین بیش از حد است که با کم کردن سرعت در داخل شهر این مورد رفع می شود .

جنس پلاستیک مورد استفاده درداخل کابین نیز متناسب با قیمت خودرو از کیفیت خوبی برخوردار بوده و اما خلاقیت جالبی که طراحان نیسان در چیدمان داشبرد Juke به خرج دادن که بشدت کاربردی است و باعث شده  از تعداد دکمه ها کاسته شود ترکیب دکمه های سیستم تهویه و درایو مد می باشد که با فشار درایو مد از تهویه تبدیل به تنظیمات و حالات رانندگی می گردد نکته دیگر این که از مدل های ۲۰۱۵ به بعد Juke بلحاظ فنی تغییر ریزی صورت گرفته که نسبت تراکم از ۱ به ۹٫۵ به ۱ به ۱۰٫۵ افزایش یافته که باعث شده حالا Juke صدی ۲۵۰ سی سی کمتر سوخت مصرف کند.

اما برسیم به هیجان انگیز ترین بخش تست که همان شتاب گیری ۰ تا ۱۰۰ می باشد با قرار دان گیربکس در حالت اسپرت و فشار پدال گاز تا دورموتور ۲۵۰۰ به ۱۵۷ نیوتن گشتاور حالت لانچ می دهیم با رها کردن پدال ترمز با وجود حجم کم و تنفس طبیعی بودن موتور واکنشی جسورانه از Juke را مشاهده می کنیم که موجب می شود ۰ تا ۱۰۰ را در ۱۰٫۶ ثانیه طی کند هزینه های سرویس این خودرو نیز هر ۵ هزار کیلومتر با لوازم غیر اصلی ۱۲۰ تومان و با لوازم اصلی ۱۸۰ تومان برای شما خرج بر می دارد.

 

رقبا :

در بازار مناطق ازاد ایران نیسان Juke با ۹ رقیب روبه رو است به عبارت دیگر شما ۹ حق انتخاب دیگر هم دارید که عبارتند از :

سان یانگ تیوولی – فیات ۵۰۰X – پژو ۲۰۰۸ – رنو داستر – رنو کپچر – هاوال H2 – هیوندای IX25 – مزدا CX3 – سوزوکی ویتارا

Juke با :

موتور ۱٫۶ لیتری به قدرت ۱۱۷ اسب بخار و ۱۵۷ نیوتن گشتاور و مجهز به گیربکس CVT اکسترونیک با مصرف سوخت صدی ۶ لیتر صفر تا صد را در ۱۰٫۶ ثانیه با وزن  1180 kg طی می کند همچنین حجم صندوق عقب نیز ۲۵۰ لیتر با فاصله محوری ۲٫۵۳ متر و قیمت مدل صفر ۲۰۱۶ آن ۶۵ میلیون در منطقه آزاد می باشد.

تیوولی با :

موتور ۱٫۶ لیتری به قدرت ۱۲۶ اسب بخار  و ۱۶۰ نیوتن گشتاور و مجهز به گیربکس ۶ دنده تیپ ترونیک با مصرف سوخت صدی ۷٫۵ لیتر صفر تا صد را در ۱۲٫۵ ثانیه با وزن ۱۳۰۰ kg طی می کند همچنین حجم صندوق عقب نیز ۴۲۳ لیتر با فاصله محوری ۲٫۶۰ متر و قیمت مدل صفر ۲۰۱۶ آن ۷۰ میلیون در منطقه آزاد می باشد.

فیات ۵۰۰X :

موتور ۱٫۴ لیتری توربو به قدرت ۱۴۰ اسب بخار و ۲۳۰ نیوتن گشتاور و مجهز به گیربکس ۶ دنده تیپ ترونیک با مصرف سوخت صدی ۷ لیتر صفر تا صد را در ۱۰ ثانیه با وزن ۱۳۷۰ kg طی می کند همچنین حجم صندوق عقب نیز ۳۵۲ لیتر با فاصله محوری ۲٫۵۷ متر و قیمت مدل صفر ۲۰۱۶ آن ۷۷ میلیون در منطقه آزاد می باشد.

پژو ۲۰۰۸ :

موتور ۱٫۶ لیتری به قدرت ۱۲۰ اسب بخار و ۱۶۰ نیوتن گشتاور و مجهز به گیربکس ۶ دنده تیپ ترونیک با مصرف سوخت صدی ۶٫۵ لیتر صفر تا صد را در ۱۱٫۵ ثانیه با وزن ۱۲۰۰ kg طی می کند همچنین حجم صندوق عقب نیز ۳۶۰ لیتر با فاصله محوری ۲٫۵۳ متر و قیمت مدل صفر ۲۰۱۶ آن ۷۷ میلیون در منطقه آزاد می باشد.

رنو داستر :

موتور ۲ لیتری به قدرت ۱۳۵ اسب بخار و ۱۹۵ نیوتن گشتاور و مجهز به گیربکس ۶ دنده تیپ ترونیک با مصرف سوخت صدی ۸ لیتر صفر تا صد را در ۱۰٫۵ ثانیه با وزن ۱۲۰۰ kg طی می کند همچنین حجم صندوق عقب نیز ۴۰۸ لیتر با فاصله محوری ۲٫۶۷ متر و قیمت مدل صفر ۲۰۱۶ آن ۶۵ میلیون در منطقه آزاد می باشد.

رنو کپچر :

موتور ۱٫۲ لیتری توربو به قدرت ۱۱۶ اسب بخار و ۱۹۰ نیوتن گشتاور و مجهز به گیربکس ۶ دنده تیپ ترونیک با مصرف سوخت صدی ۵٫۵ لیتر صفر تا صد را در ۱۱ ثانیه با وزن ۱۱۰۰ kg طی می کند همچنین حجم صندوق عقب نیز ۳۷۷ لیتر با فاصله محوری ۲٫۶۰ متر و قیمت مدل صفر ۲۰۱۶ آن ۷۰ میلیون در منطقه آزاد می باشد.

هاوال H2 :

موتور ۱٫۵ لیتری توربو به قدرت ۱۴۸ اسب بخار و ۲۱۰ نیوتن گشتاور و مجهز به گیربکس ۶ دنده تیپ ترونیک با مصرف سوخت صدی ۷٫۵ لیتر صفر تا صد را در ۱۲ ثانیه با وزن ۱۵۰۰ kg طی می کند همچنین حجم صندوق عقب نیز ۵۰۰ لیتر با فاصله محوری ۲٫۵۶ متر و قیمت مدل صفر ۲۰۱۶ آن ۷۱ میلیون در منطقه آزاد می باشد.

هیوندای IX25 :

موتور ۱٫۶ لیتری به قدرت ۱۲۳ اسب بخار و ۱۵۲ نیوتن گشتاور و مجهز به گیربکس ۶ دنده تیپ ترونیک با مصرف سوخت صدی ۷ لیتر صفر تا صد را در ۱۱٫۵ ثانیه با وزن ۱۲۰۰ kg طی می کند همچنین حجم صندوق عقب نیز ۴۲۰ لیتر با فاصله محوری ۲٫۶۰ متر و قیمت مدل صفر ۲۰۱۶ آن ۷۰ میلیون در منطقه آزاد می باشد.

مزدا CX3 :

موتور ۲ لیتری به قدرت ۱۴۶ اسب بخار و  200 نیوتن گشتاور و مجهز به گیربکس ۶ دنده تیپ ترونیک با مصرف سوخت صدی ۷ لیتر صفر تا صد را در ۹٫۵ ثانیه با وزن ۱۳۴۰ kg طی می کند همچنین حجم صندوق عقب نیز ۳۵۱ لیتر با فاصله محوری ۲٫۵۷ متر و قیمت مدل صفر ۲۰۱۶ آن ۷۵ میلیون در منطقه آزاد می باشد.

سوزوکی ویتارا :

موتور ۱٫۶ لیتری به قدرت ۱۱۷ اسب بخار و ۱۵۶ نیوتن گشتاور و مجهز به گیربکس ۶ دنده تیپ ترونیک با مصرف سوخت صدی ۶٫۵ لیتر صفر تا صد را در ۱۱٫۵ ثانیه با وزن ۱۱۰۰ kg طی می کند همچنین حجم صندوق عقب نیز ۳۷۵ لیتر با فاصله محوری ۲٫۵۰ متر و قیمت مدل صفر ۲۰۱۶ آن ۷۲ میلیون در منطقه آزاد می باشد.

 

جمع بندی :

Juke در قیاس با تیوولی از :

ضعف ها :۹ اسب بخار ضعیف تر / ۷۰ در صد صندوق کوچکتر / ۷ سانت فضای پای کمتر

برتری ها :صدی ۱٫۵ لیتر مصرف سوخت کمتر/ شتاب گیری ۲ ثانیه سریع تر / ۱۲۰ kg وزن کمتر / ۵ میلیون قیمت کمتر

juke در قیاس با فیات ۵۰۰X:

ضعف ها : ۲۳ اسب بخار ضعیف تر / ۷۳ نیوتن گشتاور کمتر / ۰٫۵ ثانیه شتاب گیری کندتر / ۴۰ درصد صندوق کوچکتر

برتری ها :صدی ۱ لیتر مصرف سوخت کمتر / ۱۹۰ kg وزن کمتر / ۱۲ میلیون قیمت کمتر

Juke در قیاس با پژو ۲۰۰۸ :

ضعف ها : ۴۰ درصد صندوق کوچکتر

یرتری ها : صدی ۰٫۵ لیتر مصرف سوخت کمتر / ۱ ثانیه شتاب گیری سریع تر / ۲۰ kg وزن کمتر

Juke در قیاس با داستر از :

ضعف ها : ۱۸ اسب بخار صعیف تر / ۳۸ نیوتن گشتاور کمتر / ۱۴ سانت فضای کمتر / ۶۰ درصد صندوق کوچکتر

برتری ها :صدی ۲ لیتر مصرف سوخت کمتر / ۲۰ kg وزن کمتر

Juke در قیاس با کپچر از :

ضعف ها : ۳۳ نیوتن گشتاور کمتر / صدی ۰٫۵ لیتر مصرف بیشتر / ۸۰ kg وزن بیشتر / ۷ سانت فضای پای کمتر / ۵۰ درصد صندوق کوچکتر

برتری ها :۰٫۵ ثانیه شتاب گیری سریع تر / ۵ میلیون قیمت کمتر

Juke در قیاس با هاوال H2 از :

ضعف ها : ۳۱ اسب بخار ضعیف تر / ۵۳ نیوتن گشتاور کمتر / ۱۰۰ درصد (۲برابر) فضای صندوق کوچکتر

برتری ها :صدی ۱٫۵ لیتر مصرف سوخت کمتر/ ۱ ثانیه شتاب گیری سریع تر / ۳۶۰ Kg وزن کمتر / ۶ میلیون قیمت کمتر

Juke در قیاس با IX25 از :

ضعف ها :۷ سانت فضای پای کمتر / ۷۰ درصد صندوق کوچکتر

برتری ها :صدی  1 لیتر مصرف سوخت کمتر / ۲۰ kg وزن کمتر / ۱ ثانیه شتاب گیری سریع تر / ۵ میلیون قیمت کمتر

Juke در قیاس با مزدا CX3 از :

ضعف ها : ۲۹ اسب بخار ضعیف تر / ۴۳ نیوتن گشتاور کمتر / ۱ ثانیه شتاب گیری کندتر / ۴ سانت فضای پای کمتر / ۴۰ در صد حجم صندوق کوچکتر

برتری ها : صدی ۱ لیتر مصرف سوخت کمتر/ ۱۶۰ kg وزن کمتر / ۱۰ میلیون قیمت کمتر

Juke در قیاس با ویتارا از :

ضعف ها : ۸۰ kg  وزن بیشتر / ۵۰ درصد صندوق کوچکتر

برتری ها : صدی ۰٫۵ لیتر مصرف سوخت کمتر / ۱ ثانیه شتاب گیری سریع تر / ۳ سانت فضای پای بیشتر / ۷ میلیون قیمت کمتر

 

در پایان :

نیسان Juke با تمام مزایا و معایب خود بنیان گذار کلاس ساب کامپکت در بین کراس اوور های جهان می باشد ریسکی که که نیسان با تمام وجود آن را به جان خرید و سود هنگفتی از تولید آن کسب کرد سودی که سلاطین خودروسازی جهان را به طمع کسب ان به تکاپو انداخت تا آنها نیز حداقل یک محصول در این رده از کراس اوور ها را در خط تولید داشته باشند.

نیسان Juke با طراحی خود در جهان ثابت کرد که انسان ها میل سیری ناپذیری به متفاوت بودن از یکدیگر دارند تا بیشتر از دیگران دیده شوند و برای دیده شدن لازم نیست شماحتما از یک دیزاین زیبا و لوکس با خطوط تیز و چهره ای تهاجمی و ابعادی حجیم برخوردار باشید بلکه فقط کافیست در ۳ مورد بین رقبا حرف اول و آخر را بزنید

بالاترین کیفیت توام با پایین ترین قیمت و هزینه نگهداری و متفاوت بودن از همه در طراحی را داشته باشید به عبارت دیگر تنها به این ۳ دلیل است که نیسان Juke در بازار مناطق آزاد ایران سکه بازار یا همان حکم پول نقد را دارد.

درپایان از مالک محترم خودرو جهت در اختیار گذاشتن خودرو و وقت خویش صمیمانه کمال تشکر و همکاری را داریم و امیدواریم با ارائه این مطالب اطلاعات جامعی را در اختیار شما کاربران گرامی قرار داده باشیم همواره ما را از نظرات خود بهره مند سازید.

نویسنده : علیرضا

عکاس : امیر نحوی

هماهنگی : عرفان باستانی

  

 

پاسخ دهید