۳ مهر ۱۳۹۵ , ساعت ۱۷:۳۸
6108

خودروی BMW z4 sdrive28i با پلاک منطقه آزاد انزلی

همواره خودروهای اسپرت از جذابیت بسیار بالایی برخوردار بوده در این میان اتومبیل‌های کوپه و کانورتیبل نیز جایگاه ویژه‌ای داشته‌اند. بیشتر اوقات جوانان دنبال خودرویی با ظاهر اسپرت، عضلانی و خشن هستند که با تردد در خیابان‌های شهر توجه همگان را به خود جلب کنند. کمپانی ب‌ام‌و از همان ابتدا با تولید اتومبیل‌های اسپرت و جوان‌پسند جای خود را در دل علاقه‌مندان به دنیای خودرو باز کرده است و به جرات می‌توان گفت تمام مدل‌های تولید شده توسط این کمپانی نام ‌آشنای آلمانی، رگه‌هایی از یک اتومبیل اسپرت را دارا هستند که همین امر نیز موجب شده است در قیاس با سایر رقبای خود، همواره یک گام جلوتر باشد.

یکی از محصولات این شرکت که جوانان بسیاری در آرزوی داشتن آن هستند، مدل Z4 است. خودرویی دو در با سقف متحرک که به آن رودستر می‌گویند. چهره خشن با خطوط شکسته روی بدنه از ویژگی‌های اصلی این رودستر باواریایی است.

کاپوت کشیده و بلند، در مقابل اتاق و صندوق عقب کوچک، موجب شده است ظاهری چشم‌نواز و فریبنده خلق شود که البته از مهندسین و تیم طراحی این کمپانی خلق چنین شاهکاری دور از انتظار نیست. نمای جلوی این خودرو در نگاه اول بسیار شبیه کوسه است. وقتی کمی با دقت به آن نگاه می‌کنیم متوجه می‌شویم در بیشتر قسمت‌های این خودرو از بدن کوسه الهام گرفته شده است، به همین خاطر است که ظاهری بسیار خشن و احساسی خشمناک به شما منتقل می‌شود! زمانی‌ که این خودرو وارد بازار داخل شد، علیرغم قیمت بالایی که داشت، با استقبال بی‌نظیری مواجه شد و محبوبیت خوبی کسب کرد. هم‌چنین این خودرو، لقب گران‌ترین رودستر بازار را نیز به دوش می‌کشد.

 

پاسخ دهید