۲۶ بهمن ۱۳۹۵ , ساعت ۲:۰۰
6149

اولین EVOQUE 2017 ایران در رشت

 

جذاب خاص و محبوب یعنی اووک که در منطقه آزاد انزلی و مخصوصا شهر رشت بسیار مورد استقبال قرار گرفته است

لندروور شرکت خودروسازی بریتانیایی است، که به جهت ساخت خودروهای چهارچرخ محرک، مشهور می باشد.این کمپانی برای سال ۲۰۱۶ تغییرات ظریفی روی مدل بسیار محبوب خود یعنی اووک پیاده کرد. این تغییرات در ظاهر خودرو شامل چراغ های LED جدید جلو می شوند که نگاهی نافذتر برای خودرو به ارمغان می آورد.درون کابین اووک جدید هم با یک نمایشگر جدید ۸ اینچی لمسی با کیفیت و عملکرد بالاتر مواجه می شوید. روکش صندلی ها و درب ها نیز به روز شده است. درب عقب خودرو نیز به صورت لیفت گیت و الکتریکی عمل می کند که با حرکت پا در زیر سپر و بدون نیاز به لمس چیزی، به صورت خودکار، درب را باز می کند.

سیستم های کمکی و ایمنی چون هشدار خروج از خط جاده و ترمز اضطراری خودکار و مانیتورینگ خواب آلودگی و هوشیاری راننده نیز به این خودرو افزوده شده اند.

اووک با پیشرانه چهار سیلندر ۲٫۰ لیتری توربویی که دو سال پیش معرفی شد و ۲۴۰ اسب بخار نیرو دارد ارائه می شود. گیربکس آن نیز ۹ سرعته اتوماتیک می باشد. با این وجود، پیشرانه چهار سیلندردیزلی جدیدی از سری Ingenium نیز برای این خودرو معرفی خواهد شد. این موتور توربودیزل ۲٫۰ لیتری در دو نسخه ۱۵۰ و ۱۸۰ اسبی ارائه می شود و مصرف سوخت آن نیز ۳٫۴۶ لیتر اعلام شده است. به نظر این موتور، یکی از مقرون به صرفه ترین پیشرانه های موجود در خودروهای شاسی بلند حال حاضر است که آلایندگی پایینی نیز دارد.

پاسخ دهید