۱ مهر ۱۳۹۵ , ساعت ۱۷:۲۴
6105

مرسدس بنز C 200 2015 با پلاک منطقه آزاد انزلی

سدان کلاس سی در اصل یک نسخه کوچک تر و ارزان‌تر از سوپر لوکس این کمپانی یعنی کلاس اس محسوب می‌شود. اکنون با پرداخت ۳۸۴۰۰ دلار می‌توان یک کلاس سی سدان را خریداری کرد که مجهز به تجهیزات پایه نظیر صندلی‌های الکتریکی برای سرنشینان جلو، سیستم تهویه دو ناحیه ای اتوماتیک که به طور مجزا برای سرنشینان جلو و عقب عمل می‌کند، سیستم سرگرمی COMAND که همراه با یک صفحه نمایش ۷ اینچی لمسی شده است و تجهیزاتی بسیار متنوع، می‌باشد.

از گزینه‌های قابل سفارش دیگر می‌توان به سیستم نمایش سربالا، سقف پانورامای شیشه ای، صندلی‌های جلو همراه گرم کن داخلی، سیستم تعلیق بادی AIRMATIC، روکش چرم، تهویه صندلی‌ها و روشنایی داخلی اشاره کرد. پکیج اسپرت نیز شامل مواردی چون کیت بدنه AMG، سیستم تعلیق اسپرت و چرخهای ۱۸ اینچی آلیاژی AMG می‌شود که بدون دستکاری موتور یا تقویت آن، تنها ظاهر خودرو را همانند مدل‌های AMG می‌نماید.

مدل C300 با موتور چهار سیلندر ۲٫۰ لیتری توربو، قادر به تولید قدرت ۲۴۱ اسب بخار و گشتاور ۳۶۹ نیوتن متر می‌باشد. انتقال نیرو در این مدل با یک گیربکس ۷ سرعته اتوماتیک ۷G-TRONIC PLUS با امکان تعویض دستی دنده صورت می‌گیرد. با پرداخت ۲۰۰۰ دلار اضافی می‌توان سیستم انتقال نیرو به هر چهار چرخ ۴MATIC را نیز دریافت نمود.

اگر فکر می‌کنید که این مدل به اندازه کافی، قدرتمند نیست، می‌تواند مدل C400 با انتقال نیروی به چهار چرخ را با موتور ۳٫۰ لیتری شش سیلندر مجهز به توربوشارژر دوقلو انتخاب کنید که ۳۲۹ اسب بخار نیرو و ۴۷۹ نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند. قیمت این مدل هم ۴۸۵۹۰ دلار می‌باشد. البته قیمت حمل را نیز باید به هزینه‌های فوق اضافه نمایید.

در صورتی که بخواهید هزینه کمتری برای داشتن یک سدان مرسدس بنز خرج کنید، هنوز می‌توانید روی مدل‌های CLA با قیمتی حدود ۳۰ هزار دلار حساب ویژه‌ای باز کنید

پاسخ دهید