۵ شهریور ۱۳۹۸ , ساعت ۱۱:۴۵
4239

معرفی Nissan Altima 2020

نیسان آلتیما ۲۰۲۰ که خودرویی کاملاً ارتقا یافته محسوب می‌شود در نمایشگاه خودروی نیویورک معرفی شد و جای نسل قبلی را که ۶ سال در بازار بود گرفت.این خودرو در مقایسه با نسل پیشین از طراحی V موشن نیسان سود برده است. شاخصه‌های طراحی این خودرو ما را به یاد کانسپت V موشن ۲٫۰ می‌اندازد. قطعاً طراحی این سدان ژاپنی در مقایسه با نسل پیشین چندین پله بالاتر رفته است.

افراد زیادی هستند که از سدان جذاب نیسان آلتیما خوششان می‌آید. هم‌اکنون این خودروساز ژاپنی جزئیات مربوط به قیمت و مشخصات محصول جدید خود را منتشر کرده است. قیمت مدل دیفرانسیل جلوی آلتیما S از ۲۳۷۵۰ دلار آغاز می‌شود که در مقایسه با قیمت ۲۳۲۶۰ دلاری مدل سال پیشین افزایش اندکی داشته است. آلتیما برای اولین بار با سیستم چهار چرخ محرک نیز در دسترس بوده و سفارش این سیستم در مدل پایه باعث افزایش قیمت به ۲۵۱۰۰ دلار می‌شود.

حتی تریم های پایه‌ی آلتیما نیز به‌صورت استاندارد با اپل کارپلی، اندروید اتو و بلوتوث و صفحه‌نمایش ۸ اینچی عرضه می‌شوند. رانندگان هم روی صندلی برقی با تنظیم در ۸ جهت خواهند نشست. به همه‌ی این موارد باید سیستم‌های ایمنی زیاد همچون ترمز اضطراری خودکار، هشدار برخورد از جلو و هشدار درب عقب را اضافه کرد.

خریداران همچنین می‌توانند سیستم ایمنی شیلد ۳۶۰ نیسان را سفارش دهند که شامل تشخیص عابران پیاده برای سیستم ترمز اضطراری خودکار، ترمز عقب خودکار، هشدار خروج از خط، هشدار نقاط کور، هشدار ترافیک عقب و نوربالای خودکار می‌باشد. حتی تریم پرچم‌دار پریمیوم به‌صورت استاندارد با پایش محیطی هوشمند عرضه می‌شود.نیسان اقدام به بهبود پیشرانه‌ی ۴ سیلندر ۲٫۵ لیتری کرده و قدرت آن هم‌اکنون به ۱۸۸ اسب بخار و گشتاورش نیز به ۲۴۴ نیوتون متر رسیده است. پیشرانه قبلی قدرت ۱۷۹ اسبی و گشتاور ۲۴۰ نیوتون متری داشت. سدان جدید نیسان با پیشرانه‌ی جدید ۴ سیلندر ۲ لیتری توربو که دارای تکنولوژی کمپرس متغیر است هم در دسترس می‌باشد. این قلب آهنین خروجی ۲۴۸ اسبی و گشتاور ۳۸۰ نیوتون متری داشته و تنها در نمونه‌های دیفرانسیل جلو قابل سفارش است.

اگر خریداران خواهان تمامی تجهیزات و پکیج‌ها باشند باید نسخه سفارشی ادیشن وان را بخرند از رینگ‌های ۱۹ اینچی، اسپویلر لبه‌ای روی صندوق و رکاب‌های داخلی نورانی برخوردار است. خریداران همچنین امکان دسترسی سه ساله به سرویس جانبی نیسان را نیز خواهند داشت.قیمت آلتیما SR از ۲۵۷۰۰ دلار آغاز می‌شود که نسبت به سال پیش افزایش قیمت ۳۵۰ دلاری را تجربه کرده است. اگرچه قیمت این خودرو اندکی افزایش یافته اما این خودرو حالا به‌صورت استاندارد از بسته‌ی سپر ایمنی ۳۶۰ یاد شده استفاده می‌کند.

مدل‌های آلتیما SV و SL تفاوت چندانی ندارند و تنها تغییر آن‌ها اضافه شدن تریم پیانو بلک به کابین بوده است. موضوع جالب اینکه قیمت این دو خودرو به ترتیب ۳۰۰ و ۱۵۰ دلار کاهش داشته است. نهایتاً به مدل پرچم‌دار پلاتینیم می‌رسیم که قیمت ۳۲۱۸۰ دلاری آن نشان‌دهنده‌ی افزایش ۱۵۰ دلاری نسبت به مدل سال قبل است. این خودرو نیز از تریم پیانو بلک و عملکرد حافظه‌ی آینه‌های جانبی سود می‌برد.

 

پاسخ دهید