۹ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۵:۳۶
4181

پیشنهاد خاص منطقه کروک چشم نواز آلمانی

دو بازوی آلمانی و آمریکایی جنرال موتورز، یعنی اوپل و بیوک، در یک مشارکت جدید باعث تولد خودرویی کانورتیبل شده‌اند که عملا زیباترین کروک ساخت برند خوش نام آلمانی اوپل می باشد.

در طراحی خارجی کاسکادا که از نسل جدید آسترا الهام گرفته شده مواردی مانند زاویه بسیار تند ستون A و LEDهایی که در چراغ های جلو بکار رفته و از همه مهم تر سقف سافت تاپی که در مدت ۱۷ ثانیه باز و حداکثر تا سرعت ۵۰ کیلومتر برساعتی خودرو قابلیت بازوبسته شدن را داشته، بیش از هر چیز دیگری جلب توجه میکنند. اوپل درحال حاضر برای مشتریانش ۱۰ رنگ مختلف بدنه و ۳ رنگ مشکی، قرمز (Malbec-Red) و قهوه ای (Sweet Mocca) نیز برای سقف جمع شونده کاسکادا درنظر گرفته است.

با رفتن به داخل کابین کاسکادا می بینیم که از چرم های Morrocana برای روکش داشبورد استفاده شده، صفحات متالیکی در حاشیه کنسول و همچنین روی فرمان بکار رفته و صندلی های عقب آن نیز برای جاگیری بهتر و هرچه بیشتر لوازم قابل خواباندن بوده که در اینصورت قرارگیری اشیای به طول حداکثر ۱,۸۱۸ میلیمتر نیز درون کسکادا ممکن خواهد بود. محفظه بار عقب این خودرو درحالت عادی ۳۸۰ لیتر گنجایش داشته ولی با جمع شدن سقف، این فضا به ۲۸۰ لیتر کاهش می یابد. ناگفته نماند که حداکثر فضای بار این خودرو (با خواباندن صندلی های عقب) به ۷۵۰ لیتر می رسد که حرکت کاربردی فوق العاده ایست برای استفاده یک خانواده.

مواردی مانند چرم های ناپا، GPS، تهویه برای صندلی های جلو، نسل دوم Opel Eye یا دوربین جلویی خودرو ، سیستم تشخیص ترافیک و هشدار دهنده تغییر لاین، ، دوربین و سنسور عقب، سیستم هشدار دهنده نقطه کور را هم بصورت سفارشی درنظر گرفته است. اما برای پیشرانه این کوپه ۴ نفره اوپل یک موتور ۱٫۶ توربو را برای مشتریان مهیا کرده که مشخصات ان عبارت است از :

۱٫۶ لیتری توربو با قدرت ۱۷۰ اسب بخار و گشتاور ۲۸۰ نیوتن متر؛ شتاب ۹٫۶ ثانیه؛ حداکثر سرعت ۲۲۰ کیلومتر برساعت؛ مصرف ۶٫۳ لیتر

سیستم تهویه ۲ کاناله و صندلی و فرمان گرم شونده، اجازه می‌دهند تا در فصول سرد سال هم بتوان سقف خودرو را باز نمود. یک سیستم ایمنی در هنگام واژگونی نیز در این خودرو وجود دارد که هر زمان زاویه جانبی خودرو بیش از حد استاندارد رسید، دو ستون به‌صورت فوری در قسمت عقب خود از جای خود خارج شده و از برخورد سر سرنشینان با زمین جلوگیری می‌کنند.

برای آنکه کاسکادا از هر لحاظ به آسترا توئین تاپ برتری داشته باشد، مهندسان اوپل توجه زیادی به هندلینگ آن داشته اند طوریکه منجر به افزایش ۴۱ درصدی استحکام شاسی آن نسبت به توئین تاپ، استفاده از تعلیق HiPerStrut در جلو به همراه بهره گیری از تعلیق FlexRide با سه حالت Standard ،Tour و Sport و همچنین استفاده از فرمان الکترونیکی شده. سایز رینگ های آن نیز از ۱۷ تا ۲۰ اینچ متغیر خواهد بود.

قیمت مدل ۲۰۱۷ منطقه ۱۵۵ میلیون

پاسخ دهید