۱۳ آذر ۱۳۹۶ , ساعت ۲۰:۴۷
6213

اینفینیتی Q30 با رنگ بسیار خاص رزگلد

اینفینیتی Q30  با رنگ بسیار خاص رزگلد

این هاچ بک ساخته شده بر اساس مرسدس کلاس A توسط نیسان در ساندرلند انگلستان تولید خواهد شد.این خودرو اواخر سال جاری در کشورهایی منتخب عرضه شده و تحویل آن در انگلستان از ژانویه ۲۰۱۶ آغاز شد.

 

Q30 دارای عناصر طراحی نمادین اینفینیتی به همراه جلوپنجره دو قسمتی با طرح سه بعدی، کاپوت موج دار دوگانه، ستون C کشیده شده به سمت عقب و خط سقفی کوتاه است.

نسخه ممتاز این خودرو با چراغ های مه شکن LED جلو، آینه های کناری هم رنگ بدنه و گرم شونده رینگ های آلیاژی ۱۹ اینچی و لوله اگزوز دوگانه مستطیل شکل کرومی عرضه می شود.

نیروی Q30 از موتور ۱٫۶ لیتری بنزینی با قدرت ۱۲۰ یا ۱۵۴ اسب بخار و یا ۱٫۵ و ۲٫۲ لیتری دیزلی با قدرت ۱۰۷ یا ۱۶۸ اسب بخار تامین می شود. مدل های پرمیوم و اسپرت این خودرو از موتور ۲٫۰ لیتری بنزینی با قدرت ۲۱۱ اسب بخار بهره می برند. تمام این موتورها چهار سیلندر بوده و به گیربکس دو کلاجه هفت سرعته یا دستی شش سرعته متصل هستند.

از تجهیزات نسخه ممتاز این خودرو می توان به کمک پارک خودکار با نمایش محیط اطراف و شناسایی مانع متحرک، هشدار نقاط کور، هشدار برخورد از جلو با ترمز جلوی اضطراری، کمک نوربالای خودکار و کروز کنترل هوشمند اشاره کرد.

در حال حاظر سه دستگاه از این خودرو وارد منطقه آزاد و شماره گذاری شده اند دوستگاه برنگ خیلی خاص گلد و یک دستگاه که قبلا وارد شده بود به رنگ مشکی

خودروی با کیفبت و جذاب برند لوکس ژاپنی ها باقیمت ما بین ۱۱۸ تا ۱۴۰ میلیون قیمت دارد.

عکس از علی باخدای عزیز

 

پاسخ دهید